IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topic Thank You
> " Мad Secret Concert " с Десислава!
СлЪнЧиЦе
post Nov 19 2007, 06:35 PM
Пост #1

Аз просто искам да живея живот, който ще запомня....

Група: Moderator
Постове: 10 059
Дата на регистрация: 9-March 06
Потребител №: 16

Организаторите превърнаха нестандартното място в истинска концертна зала за двучасовия лайв на ДесиСлава

На 13-ти ноември телевизия MAD и Coca-Cola изненадаха гостите на първия "Secret Concert" в България с наистина нестандартно решение за мястото. Талантливата ДесиСлава пя на живо два часа на импровизирана сцена в зала за пейнтбол, помещаваща се в запустяла фабрика на бул. "Никола Петков" No1. Деси изпълни световни парчета като "Smooth Operator" на Шаде, "Believe in Me" на Лени Кравиц, "Don't Tell" на Мадона, "Simply the Best" на Тина Търнър и др.

Специално за "Mad Secret Concert" у нас пристигна Джон Темис, продуцент и музикант, работил с редица световни имена. В акомпамент на Джон на китара Деси пя миксове от песни на Мадона, "Джипси кингс" , "Би Джийс" и др. Голямата изненада от MAD TV беше и появата на още една българска звезда - Любо, с когото Деси пя в дует романтичното парче на Кайли Миноуг и Джейсън Донован "Especially for You".

Красивият глас на ДесиСлава завладя публиката, която стана на крака с бурни аплодисменти за невероятното изпълнение на една от най-добрите балади на "Аеросмит" "I Don't Wanna Miss a Thing". Концертът завърши със салса вариант на вечния хит на "Ролинг Стоунс" "(I Can't Get No) Satisfaction". Уникалният концерт, чиято идея е и нестандартното комбиниране на музиканти, събра на сцената едни от най-талантливите български артисти - Калин Вельов, Лили Йончева, Миро Иванов (група "САФО"), Жоро Янев и Милен Кукошаров (група "Каффе") и Мартин Дойкин.

Събитието се осъществява с изключителната подкрепа на Coca-Cola

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sence
post Nov 19 2007, 08:23 PM
Пост #2

Група: Ramaniacs
Постове: 174
Дата на регистрация: 25-October 06
Потребител №: 4 698

НАЙ-ДОБРАТА,ПРОСТО (IMG:style_emoticons/default/ar.gif)
+Quote Post
Dj_djorjo
post Nov 19 2007, 09:19 PM
Пост #3

Група: VIP
Постове: 452
Дата на регистрация: 30-April 06
От: Бургас
Потребител №: 187

Десито е пичка, но в последно време с тези изяви на испански нещо не ми харесва. (IMG:style_emoticons/default/whistling.gif)
+Quote Post
dragonfear
post Nov 19 2007, 09:48 PM
Пост #4

*

Група: Member
Постове: 5
Дата на регистрация: 19-February 07
Потребител №: 9 535

На български или испански, само хитове от Деси!
+Quote Post
valennceto
post Nov 19 2007, 10:17 PM
Пост #5

"С форума сме като нощ и ден аз го гоня той пък гони мен&am

Група: VIP
Постове: 11 154
Дата на регистрация: 12-November 06
От: ГРАД ВАРНА-ГРАДА НА ГЛАРУСИТЕ :)
Потребител №: 5 295

Деси Слава си е супер (IMG:style_emoticons/default/1000 (6).gif) Както и на Българси, така и на Испански има хитови песни (IMG:style_emoticons/default/ar.gif) (IMG:style_emoticons/default/thumbup.gif)
+Quote Post
verybigbrother
post Nov 20 2007, 05:17 PM
Пост #6

Постове: 261
Дата на регистрация: 6-January 07
От: Сливен
Потребител №: 7 824

Десислава си е най добрата. Тя може всичко да прави с гласа си (IMG:style_emoticons/default/flowers.gif)
+Quote Post
sapo1
post Nov 20 2007, 11:01 PM
Пост #7

Постове: 114
Дата на регистрация: 12-November 06
Потребител №: 5 303

факт са песните и, пък всеки ги възприема различно-за някой тя е най-добрата, за други не чак толкова. аз мисля че е достойна и стойностна певица
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Олекотена версия Сега сме: 15th October 2018 - 02:27 PM