Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Джена-Грешни мисли
Ramania forums > Българска музика > Поп-фолк
beautiful_liar
Най-сетне излезе видео към песента на Джена-Грешни мисли. yahoo1.gif На мене песента ми харесва адски много а клипа става.Какво мислите вие ?

Линк:Джена-Грешни мисли
robin-hut
песента е много яка, а клипа е слаб
rakim
Много добро начало за Деси като песен,относно клипа....еми като за пръв не е никак зле.
lordgrаfа
Джена добре се е справила, но като за първи клип можеха да се постараят повече.
VesSsiTy
В началото не ми харесваше, но сега чат-пат става blush.gif biggrin.gif
ProFeSiQ_BLoNdInKa__
Песента ми харесва,а клипа изобщо не ми допада.
Sandocan
И клипа и певицата не ми допадат
Vancata
супер песен мн ме кефи smile.gif
vladura88
Много яка песен но клипа наистина слаб?!?Прави стеsmile.gif
kamen_kambata
Страхотен глас..има Джена,а и клипът нее толкова лош. clap.gif
Preslava_Fenka
Гласът и е много добър. И клипа е супер !! thumbup.gif thumbup.gif
d-r House
еми така като гледам май на повечето по нещо им дпашада ама на мене не ми допада нито певицата (грозна ми е), нито клипа(можеше много повече), нитопесента (пълна скръб) biggrin.gif само искам да се извинчюя на владо ( beautiful liar) щото тая песен му е от лубимите
franchesko
Невероятен глас повечето от пайнерските певици могат само благородно да и завиждат.
arianka
[font=Comic Sans Ms][size=3]Песента е много хубава,много ми допадна,но клипа нещо не ми харесва,можеше и по-добре,особено спрямо визия
sence
Клипа е тъп за разлика от песента ar.gif
alexy
песента е готина,ама клипа горе долу става
princess
modpower.gif
Matrata
Песента е супер, клипът не е от значение :-)
krqtsa
Джена пее страхотно се едно чувам Преслава и много си ма кефи ама клипа няма нищо общо със песента
hristina
Песента е много хубава , а Джена има страхотен глас ,не че е първа хубавица , но с гласа си се компенсира, де да можеха повечето певици да пеят хубаво като нея biggrin.gif
Matrata
Не съм видял още Джена но, казвате че не е много красива, що на Ростислава песните какво? Като излезе мило мое и после като пъкна клипа всички спряха да я слушат нали? Това няма значение външноста
sladki_synishta
На мен не ми харесва huh.gif
Mesua_83
песента е готина
warezbot
Браво Джена..
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.