Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Анелия & Миро - "Завинаги"
Ramania forums > Българска музика > Поп-фолк
1, 2
Deni
От днес може да гледате клипа онлайн! Утре е официалната премиера по "Планета" ТВ! Линк за клипа съм дал във Videoclips, но ще дам и тук: Анелия & Миро - "Завинаги" (online video). bigemo_harabe_net-110.gif . Харесват ли ви клипа и песента?
zoretooo
по принцип не харесвам никак Анелия..,но този път мисля че се е пострала доста...мн ми харесва клипаsmile.gif)
arsosc
Не съм голям фен на Анелия , но на първо гледане клипа според мен заслужава да стане клип на годината . Рядко добър клип за българските стандарти . bigemo_harabe_net-110.gif
tarkanova
много ми хареса клипа браво на екипа които го е направил не само на анелия и миро
OstapBender
Този и "Някой ден" са най-добрите клипове до момента.
СлЪнЧиЦе
Браво!Клипа е най-добрия!Ням друг такъв клип!Аз просто съм изумена.Песента чак сега започна да ми харесва много!Нямам думи просто...Страшен!Браво на Миро и Анелия... speak_cool.gif
robin-hut
клипа е готин, определено
momo
Яко, в този клип Анелия се дави 1000 (29).gif 1000 (6).gif
Ако можеше и Миро да се удави, щях да съм най-щастлив bn.gif
СлЪнЧиЦе
(momo @ Aug 7 2007, 03:12 PM) *

Яко, в този клип Анелия се дави 1000 (29).gif 1000 (6).gif
Ако можеше и Миро да се удави, щях да съм най-щастлив bn.gif

Ти па...това не й е първия клип дето се дави...имаше един друг дето се дави в морето направо,ама явно са я спасили unsure.gif roll1.gif
Deni
(СлЪнЧиЦе @ Aug 7 2007, 03:15 PM) *

Ти па...това не й е първия клип дето се дави...имаше един друг дето се дави в морето направо,ама явно са я спасили unsure.gif roll1.gif

Ххахаха, в клипа "Не знаеш"! aw.gif Влиза в морето, ама не излиза. Ама явно след снимките е излезнала. 1000 (29).gif
VesSsiTy
И двете много ми харесват smile.gif tooth.gif
momo
Там само влиза, не се дави, плува до турция, ма явно някой е върнал, и там не я щът bn.gif
А тука си се дави направо, като по фЮмите 1000 (29).gif
beautiful_liar
УХААААА Бая готин клип са направили.Супер е клипа и песента е супер също.Браво поздравления и на двамата.СУПЕР Е clap.gif
СлЪнЧиЦе
(momo @ Aug 7 2007, 03:24 PM) *

Там само влиза, не се дави, плува до турция, ма явно някой е върнал, и там не я щът bn.gif
А тука си се дави направо, като по фЮмите 1000 (29).gif

Важното е че набляга на давенето...в следващия епизод може да си реже вените huh.gif
nelka74
Не съм очарована кой знае колко ,
може би ако го гледам повече от един път ще ми допадне smile.gif
momo
Идеята и е да пропагандира самообиството като начин за избавление от Миро ar.gif
СлЪнЧиЦе
(nelka74 @ Aug 7 2007, 03:31 PM) *

Не съм очарована кой знае колко ,
може би ако го гледам повече от един път ще ми допадне smile.gif

То щото не си го гледала на голям екран clap.gif
holidayboy
Винаги съм се изумявал на воя на Анелия, ама сега Мирко ме изуми, защото не гласът на Анелия дразни в тази песен, а гласът на Мишенцето!!! Е може ли бре ...

Иначе клипът не е кой знае какво като мащаб, като замисъл е добре, разбира се различен е защото не е сниман от фолк-режисьор, защото ,,нашите" режисьори наблягат на горните и долни очи. Като при горните търсим ефекта на грима, а на долните очи им търсим обема!!! Та за това е нещо по-различно ... инак ...

Но песента не бих си я пуснал сам - ако се падне да я слушам по радиото - може, ама сам не мисля, че бих си го причинил ...

Все още чакам момента, в който Анелия ще направим песни, като в първия си албум - когато вълците бяха още там където им е мястото - в зоологическата градина, а не с устата на Анелия!!!
momo
Още като зачетох заглавието бях сигурен, че ще стане една добра тема phpgrin2.gif
nelka74
(СлЪнЧиЦе @ Aug 7 2007, 03:33 PM) *

То щото не си го гледала на голям екран clap.gif

дано да е така laughing.gif
holidayboy
(СлЪнЧиЦе @ Aug 7 2007, 03:27 PM) *

Важното е че набляга на давенето...в следващия епизод може да си реже вените huh.gif

Не може - Мара отварачката го направии в клипа към ,,Не знаеш" като кръвта я бяха заменили със сок от касис, ама в тоз вариант клипа го гледахме само един ден ... защото от Планета ТВ цензурираха сценария и се наложи този кадър да бъде изрязан!!! Колко жалко, иначе беше много по-силно въздействието на клипчето.

Така че ако след време позволят на Нела да си реже вените - това ще е двоен стандарт и още от сега поемам кампания ,,НЕ на дискриминацията спрямо Мара"!!!
bebe_nd
Къде я видяхте да се дави бре? wacko.gif
А иначе клипа ми допадна.Доста по различно е от клиповете на Анелия,където обикновено се върти като пумпал.
По-скоро е в стила на Мирока,където клиповете му са пълни със сърцераздиратлени историики.
elvis4eto
Мен пък клипа много ми харесва много оба4е ми напомня гадни не6та dry.gif whistling.gif 1000 (6).gif
holidayboy
(bebe_nd @ Aug 7 2007, 04:16 PM) *

Къде я видяхте да се дави бре? wacko.gif
А иначе клипа ми допадна.Доста по различно е от клиповете на Анелия,където обикновено се върти като пумпал.
По-скоро е в стила на Мирока,където клиповете му са пълни със сърцераздиратлени историики.

Не се дави баш - а се потапя във вана пълна с вода ... това е прословутото давене!!!
СлЪнЧиЦе
(holidayboy @ Aug 7 2007, 05:11 PM) *

Не се дави баш - а се потапя във вана пълна с вода ... това е прословутото давене!!!

Е ти като си взимаш вана така ли се гмуркаш? wacko.gif
alexy
готина песен и готин клип
Palko
Много Як Клип И Вярно заслужава да стане Клип на годината. inlove.gif thumbup.gif yahoo1.gif
nelka74
(Palko @ Aug 7 2007, 06:43 PM) *

Много Як Клип И Вярно заслужава да стане Клип на годината. inlove.gif thumbup.gif yahoo1.gif

е чак пък Клип на годината .
Love the music
Абсолютно подкрепям, че това до момента е най-добрия клип, издаден от Пайнер. Анелия е супер и много ме кефи сюжета. Браво на екипа! Клип на годината или поне най-добрия до момента.
TuxChYyY
Колко и да се старае един изпълнител вие все ще намерите някакъв кусур... bash.gif
Сега клипа бил като на Мария...
Тя Мария нали не изкопира ЦЕЛИЯ кли на Бионсе..
И оная Гергана същата работа..но не само един кадър ви е проблема.. dry.gif
holidayboy
(TuxChYyY @ Aug 7 2007, 08:32 PM) *

Колко и да се старае един изпълнител вие все ще намерите някакъв кусур... bash.gif
Сега клипа бил като на Мария...
Тя Мария нали не изкопира ЦЕЛИЯ кли на Бионсе..
И оная Гергана същата работа..но не само един кадър ви е проблема.. dry.gif

Ало балоните, къде прочете, че този клип прилича на клип на Мария???

Ама преди да ги отворите тези усти, прочетете мама му стара ...
TuxChYyY
(holidayboy @ Aug 7 2007, 08:36 PM) *

Ало балоните, къде прочете, че този клип прилича на клип на Мария???

Ама преди да ги отворите тези усти, прочетете мама му стара ...

(holidayboy @ Aug 7 2007, 03:37 PM)

Не може - Мара отварачката го направии в клипа към ,,Не знаеш" като кръвта я бяха заменили със сок от касис, ама в тоз вариант клипа го гледахме само един ден ... защото от Планета ТВ цензурираха сценария и се наложи този кадър да бъде изрязан!!! Колко жалко, иначе беше много по-силно въздействието на клипчето.

Така че ако след време позволят на Нела да си реже вените - това ще е двоен стандарт и още от сега поемам кампания ,,НЕ на дискриминацията спрямо Мара"!!!

БОЖЕ МОЙ ТИ ТЪП/А ЛИ СИ ИЛИ ДА... bx.gif
holidayboy
(TuxChYyY @ Aug 7 2007, 08:47 PM) *

(holidayboy @ Aug 7 2007, 03:37 PM)

БОЖЕ МОЙ ТИ ТЪП/А ЛИ СИ ИЛИ ДА... bx.gif

Ей детенце, лазиш ми по нервите, ама яката работаааа!!! Аз не те обидих в моя коментар ... не мисля, че е редно да го правиш ... защото нито си ми на годините, нито си ми на образованието!!!

Погледни първо кое мнение съм цитирал, за да напиша този коментар, тогава си вади изводи, които не знам как си вадиш, при условие, че не можеш една проста хронология на разговор да проследиш!!!

Хайде, ходи си със здраве!!!
in4eto
И Песента и Клипа и Певицата са просто невероятни,нямам думи. yahoo1.gif
ПРОСТО ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО !!!!!!!!!!!

az.gif
vov4eto
Песента е много готина и заслужаваше и готин клип! Браво! clap.gif clap.gif clap.gif
bonie_castle
Страшно ми харесват и песента и клипа !!!
ANGEL DONCHEV
Видеото е изключително стилно! Изглежда много скъпо и елегантно... Добре са се справили от Пайнер и Про. Песента също ми харесва, още когато я чух при Слави ме впечатли! clap.gif
СлЪнЧиЦе
(in4eto @ Aug 8 2007, 03:47 AM) *

И Песента и Клипа и Певицата са просто невероятни,нямам думи. yahoo1.gif
ПРОСТО ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО !!!!!!!!!!!

az.gif

А певеца? ohmy.gif roll1.gif
Galateq
Песента не ми харесва много, но клипа е перфектен - няма две мнения по въпроса!
valennceto
(СлЪнЧиЦе @ Aug 8 2007, 02:53 PM) *

А певеца? ohmy.gif roll1.gif

1000 (29).gif Ряпа да яде.
Страхотен е клипа,доста средства са вложени по моя преценка поне така ми се струва.Много добре са си изиграли ролите rolleyes.gif А Анелия е просто невероятна,стилно облечена smile.gif както и Миро thumbup.gif
svetlin_r
няма спор че клипа с много готин
_pipi_
На мен лично и песента и клипа ми харесват. Просто клипа е върховен!!!
Dj_djorjo
Клипчето е много яко. Добре е замислен. Имах друго мнение за тази песен, но сега вече като видях и клипа нещата се променят. cool.gif
cveti9
Интерен е клипа, но песента не се вързва към него.
rakim
Клипа опредлено си струва,много е стилен и изискан некъв,и според мен ще е един от претендентите за клип на 2007 (наред с "Някой ден" и (не мога да повярвам че го казвам!) "Черно кафе").Относно песента.....знам ли...можеше да е много по-добра,но с клип като този и дори само поради факта че Анелия и Миро я пеят ше си стане хит.
puh4e
Невероятен клип и песен clap.gif
radina_ger
Песента е мн яка, а и те са супер сладка двойка smile.gif
SeX_SymBoL`M
страшна е песента!
vilislav92
страшна е песента! 1000 (6).gif
radina_ger
Нямам думи bigemo_harabe_net-110.gif
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.