Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Димана - Целувай пак
Ramania forums > Българска музика > Поп-фолк
beautiful_liar
Излезе и клипа върху най-новата песен на Димана озаглавен "Целувай пак".В клипа участва и половинката на Азис - КИТАЕЦА.На мен клипа ми харесва а на вас ?

Линк:Димана - Целувай пак
Deni
Аууу, много хубав клип. Димана вече доста се отпуска пред камера, изглежда меко казано невероятно, много секси, естествена и сладка. Много е готина идеята за тенис корта, а игуаната кърти! И ефектите са яко подбрани. Много си похождат с Китаеца, той някъв огромен, а тя мъничка, и точно в това е готиният ефект. И еротичните сцени са ги изиграли добре, но можеше още малко да ги доизкусурят. Много интересен сценарии (ако мога така да го нарека, защото кой знае какъв сценарии няма). Като цяло е много готин летен клип. Песента няма какво да я коментирам - яка динамична лятна песен, идеална за сезона. И е с много готин аранжимент и мелодия. Браво на Димана, върви все по-успешно нагоре.
ProFeSiQ_BLoNdInKa__
Гледах го-не е нищо особено.
Димана е сладка облечена за тенис.smile.gif
danzel54
Клипа ми харесва... но можеше и малко повече. Димана можеше да смени няколко повече тоалета.. а и кадрите бяха едни и същи. А онзи гущер не ми харесваше... 1000 (29).gif
vladura88
Много яка песновкаsmile.gif
troble
според мен димана започна да тъпче на едно място.
в смисъл че песните и станаха еднотипни не че няма и други изпълнители като нея,но........
TuxChYyY
Нов клип нов хит какво повече да искаме от Димана освен да продължава с същия дух !!!
p_slims
на мен сцените с китаеца ми харесват и само това
sttelabg
Клипа и песента ми харесаха но Китайчето с това тяло кърти мивки bigemo_harabe_net-110.gif
lordgrаfа
Клипа не е лош, но Димана можеше да потренира малко повече тенис преди да го заснеме, сега когато посреща топката с ракетата направо е смешно.
the_best_is_anelia
Ми горе долу ми харесва.Песента повече ме кефи
nicky111
клипа е готин а за песента да не говорим
Mesua_83
Нов клип нов хит
СлеДи От СълЗи
доста постен
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.