Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Вероника - "Дом Периньон"
Ramania forums > Българска музика > Поп-фолк
Deni
От днес по "Планета" ТВ се върти новият клип на Вероника по новата и песен "Дом Периньон". Песента е авторска, по музика и аранжимент на Димитър Петров и текст на Мариета Ангелова. Песента е в стил R'N'B, с етно елементи. Клипът е имиджов, интересен, динамичен и различен от всичко показвано досега. Режисьор е Николай Скерлев. Какво мислите за новия продукт на Вероника?
TuxChYyY
Просто не мога да я опиша с думи каквото и да кажа за Вероника ще е малко..божествен клип и един 100% Хит това очакваха всички от нея и ето че вече е факт ! bigemo_harabe_net-193.gif
SaMsUnG_FeN
Някой ще го нарече готически,но за мен това е поредния гробищарски клип на Вероника-ефектен ми е за първо гледане,но определено след второто вече ще ми дразни очите!Не можах много добре да се заслушам в самата песен,но от това което чух мисля че си струваше и все пак това Митко Петров подяволите,а при него издънки няма thumbup.gif
galq marinova
някои има ли линк кам песента плс
bonimimi
И песента и клипа са невероятни!
ProFeSiQ_BLoNdInKa__
Песента много ми харесва,а клипа също е готин,но можеше да е още по добър.
Al1ty
Аз още не съм гледала клипа , но много се учудих като прочетох че е авторска eek.gif
danzel54
Песента е мн готина! Според мен Вероника не е правила такова нещо... и имаше нужда от нещо свежо. А и клип е мн хубав. Браво на Рони и екипа й. 1000 (6).gif
nelka74
Клипа много ми хареса , мисля че е един от най хубавите до сега на Вероника. 1000 (33).gif
vov4eto
Хубава е клипа, но мисля, че е време да спре с тези мрачни клипове! Иначе е добър, а и песента не е лоша! smile.gif
dopeshobg
бе адски познато ми звучи тва парче...още от първо чуване...
Lost
Нова песен,нов клип и нови ЗЪБИ предлага Вероника.Браво за зъбите! 1000 (29).gif
danzel54
Ceга като слушам песента повече... още мн повече ми харесва. Невероятна парче. Сигурен съм че ще се превърне в хит.
SeX_SymBoL`M
Харесват ми и двете ! Много са готини!
seriozna_ligla
(Lost @ Aug 14 2007, 11:57 PM) *

Нова песен,нов клип и нови ЗЪБИ предлага Вероника.Браво за зъбите! 1000 (29).gif

хахаха евалаа
beautiful_liar
Дам и на мене много ми харесва песента.Постоянно я слушам.И клипа е много готин защото е направен в ЕМО СТИЛ и самият стил е готин и клипа се е получил върхът 1000 (6).gif
vladura88
Пиши на кирилица !!!!!
Preslava_Fenka
Хубав клип, песен, зъби и като цяло визията !
troble
искам я тази песен
anaili_1987
Песента според мен е готина и нещо много различно от правеното досега в поп-фолка.Колкото до клипа не го смятам за нещо особено, но признавам че съм го гледала само веднъж ..
joni
Песента не е лоша,но клипа не ме впечатлява с нищо
lordgrаfа
Клипа е доста нестандартен, даже на моменти ми се струва прекалено, но иначе е добър, Вероника продължава да прави различни клипове, но нещо много ги разреди sad.gif
sexy
(TuxChYyY @ Aug 13 2007, 04:38 PM) *

Просто не мога да я опиша с думи каквото и да кажа за Вероника ще е малко..божествен клип и един 100% Хит това очакваха всички от нея и ето че вече е факт ! bigemo_harabe_net-193.gif

ANeLia^FeNka
Чак сега се заслушах в песента laugh.gif Кефи ме,става за слушане,но нищо повече happy.gif
daradon
Песента не е лоша,но клипа не струва.Много ми напомня на един стар нейн клип,но не се сещем за името.
radina_ger
Песента и клипа са якииииииии bigemo_harabe_net-110.gif
eaa5
(dopeshobg @ Aug 14 2007, 11:51 PM) *

бе адски познато ми звучи тва парче...още от първо чуване...

И аз така бях първият път, докато не усетих еднаквият бийт с друга парче на Митко Петров- "Към тебе тичам". За мен тези песни адски си приличат bn.gif
vladura88
Пиши на кирилица !!!!!
SaMsUnG_FeN
(eaa5 @ Aug 20 2007, 02:15 PM) *

И аз така бях първият път, докато не усетих еднаквият бийт с друга парче на Митко Петров- "Към тебе тичам". За мен тези песни адски си приличат bn.gif

оооооооо явно не съм единсвения ,който намира приликите м/у тези две песни-евала пич!!!

а по темата: същата история като с Деси Слава-много шум за нищо wink.gif
valennceto
(SaMsUnG_FeN @ Aug 21 2007, 01:08 AM) *

оооооооо явно не съм единсвения ,който намира приликите м/у тези две песни-евала пич!!!

ohmy.gif Леле наистина имат прилики песните,туко що си ги пуснах huh.gif А самата песен незнам но не приляга в изпълнение точно на Вероника unsure.gif А самия клип нещо не ми допада много wink.gif
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.