Помощ - Търсене - Потребители - Календар
НЕ На Лицемерието В Този Форум
Ramania forums > Българска музика > Поп-фолк
Сладкия
След всички скандали,интриги,злорадства,завист и т.н.,май е време да си кажем какво мислим един за друг.Или поне за ключовите потребители които са в този форум !!!
Без заръжки,без лицемерие,без двуличие.
Нека направим опит да бъдем честни един с друг,нека да бъдем истински и да споделим !!!

Е,хайде,вие сте !!!!
Пишете без притеснения !!!
Всеки потребител има право да се защити от нападките на другите !

Аз например не харесвам негодуванието на Самсунг Фен към почти всяка пусната тема.Дразнят ме саркастичните му изказвания по адрес на който и да е било от потребителите в този форум.Дразня се,че след всеки създаден от него проблем,ходи да се подмазва на обидения от него форумец,с цел да изпъкне пред очите му като най-добрия му приятел.Дразня се че говори,обижда и псува зад гърба на хората.
Не харесвам и начина на защита на Анелия Фенка към братовчет си,при положение че той е виновен.Много ме подразни факта,че преди време тя изтри на половината форумци аватарите(за мен неоснователно).
Не толерирам постовете на потребители от групите"мемберс" и "раманиакс" за неспазването на правилата на форума.Особено след предупреждение да пишат на кирилица и да не постват безсмислено.

За сега от мен толкова.
ще има и продължение на поста ми друг път.
beautiful_liar
Адаш наистина много хубава и правилна тема.Сега и аз ще си кажа истината.Отначало не харесвах много тези които имат повече права и постоянно ми правеха забележки защото аз си мислех че не ме харесват и нарочно правят така.Но се оказа и аз уверих че тези забележки са били основателни и са имали право и че аз съм правил гафовете и след като почнах да спазвам всичко както трябва разбрах че те нямат нищо против мене и се държат много приятелки въпреки че отначалото си мислех че не ма харесват а то не е било нищо лично а просто аз съм сгафил нещо пак.Имаше един потребител с който си чатих по скайп и той ми каза че са го настройвали против мене и не каза обаче кой е а аз много исках да знам кой е.И сега всичко си е добре дори и с тези които най-много ми правеха забележки и мога да кажа че ги чувствам като приятели защото разбрах че са супер хора.А относно Самсунга нищо ЛИЧНО но както адаша каза постоянно плюе някои най-вече всеки изпълнител с изключение на Глория.Ама не само той харесва Глория и Адаша я харесва много но не плюе всяка друга.Това е от мене.Сега аз няма нищо против никой защото вие сте супер хора.И аз много благодаря на тези които отначалото ми правеха забележки защото те ми помогнаха да се науча да спазвам правилата smile.gif
nikitq
Аз не обичам,както стана и с песента на Вероника да пусна някоя нова песен първо в нашия форум и след минути тя вече е обиколила цялото интернет пространство.Това трябва да се отстраниИначе всички във форума ме кефите и само ви се извинявам,ако някой път съм ви казал нещо лошо или съм ви обидил.Много съжалявам също,че забравям да пускам някои неща,за които сте ме помолили,но това е защото съм зает,но както и да е.Който и да ме обижда аз ще продължавам да пускам нови клипове и песни,защото ние сме най-добрите.
momo
Хаааа, тази тема я знам, усещам че ще е весела wink.gif
Само си позволявам да оправя главините букви в заглавието, защото дразнят окото 1000 (29).gif

Иначе по темата нямам лоши впечатления от никого, в същност имам, но тези хора вече не могат да посещават форума по една или друга причина bo.gif
karibeca
(nikitq @ Aug 16 2007, 12:02 PM) *

Аз не обичам,както стана и с песента на Вероника да пусна някоя нова песен първо в нашия форум и след минути тя вече е обиколила цялото интернет пространство.Това трябва да се отстраниИначе всички във форума ме кефите и само ви се извинявам,ако някой път съм ви казал нещо лошо или съм ви обидил.Много съжалявам също,че забравям да пускам някои неща,за които сте ме помолили,но това е защото съм зает,но както и да е.Който и да ме обижда аз ще продължавам да пускам нови клипове и песни,защото ние сме най-добрите.

Слагай новите линкове само във VIP раздела така ще се ограничар хората които ще ги постват и на други места!
viky_v
Позната тема виждам тук! biggrin.gif
Усещам, че в следващите дни тука ще е най-горещата точка на форума 1000 (6).gif

И така....................

Самсунг фен,за мен е най-сприхавия форумец тук,
заради който се развиват на последък всички скандали!
То няма угодия бе м*м* му с*а*а "Ту млякото му е горещо,ту пък друго нещо"
Черна котка от начало като се запознахме(преди 3-4 години)беше такова непоносимо същество,но акъла й дойде на време,за което я поздравявам и сега е едно добро коте,
а на този господинчо така като гледам акъл няма да му дойде скоро-то все ще си бае!!!!
Колкото до другите форумци-има тук-там някои дето не слушат и все пишат на латиница ама ще се научат smile.gif
Dj_djorjo
Наистина в последно време във форума се случиха много неща, приятни за някой, а за други не! За жялост аз не съм много запознат със ситоациятя в момента, но от една седмица форума не същия като преди две. За това ми е много кофти. Искрено се надявам нещата да се оправят и всичко да е като преди. mellow.gif
Сладкия
Абе аз не отворих темата за да си казваме какъв е бил,какъв е и какъв ще бъде форума.Отворих я за да си кажем какво мислим един за друг,кой ни дразни,какво не харесваме в даден потребител !!!!!

С РИСК ДА СЕ ПОВТОРЯ-НЕКА ДА БЪДЕМ ЧЕСТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ !
БЕЗ ЗАДРЪЖКИ И ЛИЦЕМЕРИЕ !
viky_v
Май хората ги е страх да си изкажат мнението scared.gif
beautiful_liar
(viky_v @ Aug 17 2007, 08:53 AM) *

Май хората ги е страх да си изкажат мнението scared.gif

Да и аз така мисля и това е много лицемоерно също.Аз си казах каквото мисля.Но сега за радост хора които не харесвам в форума няма...И призовав всички да си кажем всичо в очитее всичко.И много моля който е настройвал някой срещу мене да ми кажа кой е.Аз няма да се сърдя да заплашвам и тем подобно.Просто нека бъдем честни.Защото потребител ми каза че са го настройвали срещу мене
Сладкия
Аз лично не си спомням да съм настройвал някой срещу теб !
В началото признавам че,ти ми беше адски анти след като някой ми подхвърли (сега не се сещам кой),че от тук теглиш музика и я разпространяваш на други места.Това беше доста отдавна и вече в миналото.С течение на времето мнението ми за теб се промени малко по малко.Надявам се и за напред да остане такова,каквото е в момента ! smile.gif
beautiful_liar
Еми адаш аз си бях сигурен че не си ти и че не е Тони и котката лиглата и бебето.Поне така си миля.Но не ми и пука защото той изхвърча след поредната интрига която стана заради него.Ем дано да си остане така мнението а отколкото аз от тука не съм крал..сега ще си спазвам правилата и всичко се надявам да е ок.Но защо никой не си признава.Защо всеки чете тука без да напише какво мисли.Не е ли по-добре да сме искрени един с друг.Никой няма да се сърди на никой.Много лицемери има в този форум...
mitko_il2000
Досега с хората с който съм контактувал /в повечето случай с ЛС/,не съм имал никакви проблеми.Така че спокойно мога да кажа че във форума няма човек от който да имам лошо впечатление.
черна котка
laughing5.gif
да, тя котката само това й е в главата - да настройва хората laughing.gif
как пъ не са сетих... Jumpy.gif
да не кажа че доскоро не те знаех и като потребител /сори ако те засегнах wink.gif/
beautiful_liar
(черна котка @ Aug 17 2007, 01:31 PM) *

laughing5.gif
да, тя котката само това й е в главата - да настройва хората laughing.gif
как пъ не са сетих... Jumpy.gif
да не кажа че доскоро не те знаех и като потребител /сори ако те засегнах wink.gif/

Хаха няма нищо.Незнам но май става така че той лъже ако го скиф някаде ще го питам аз ще го измъча да ми кажее smile.gif хайде давйте темате е за всичкииии
niki_sf
Хаха много весела тема...не познавам много хора тук, но нека и аз с еизкажа:

Не ми харесва мрънкането не nikitq...кво се оплаква че песните, които рипва са навсякъде из нета като той сам ги пуска? Обикаля форумите да си прави реклама, а сега мрънка...айде сиктир
nikitq
(niki_sf @ Aug 18 2007, 01:40 PM) *

Хаха много весела тема...не познавам много хора тук, но нека и аз с еизкажа:

Не ми харесва мрънкането не nikitq...кво се оплаква че песните, които рипва са навсякъде из нета като той сам ги пуска? Обикаля форумите да си прави реклама, а сега мрънка...айде сиктир

Моля??? mad.gif
Така ли става значи.Ми не ми е приятно и твойто хвалене на Теодора,но както и да е.
niki_sf
(nikitq @ Aug 18 2007, 04:50 PM) *

Моля??? mad.gif
Така ли става значи.Ми не ми е приятно и твойто хвалене на Теодора,но както и да е.

Кое да става?! Ти тук се оплакваш, че навсякъде имат рипвоете ти при условие, че сам ги даваш под наслов @Rip by nikitq....кво повече има да се говори...като не искаш да ги има навсякъде просто не ги пускай там be.gif
nikitq
(niki_sf @ Aug 19 2007, 07:48 AM) *

Кое да става?! Ти тук се оплакваш, че навсякъде имат рипвоете ти при условие, че сам ги даваш под наслов @Rip by nikitq....кво повече има да се говори...като не искаш да ги има навсякъде просто не ги пускай там be.gif

Ем не е така,обичам да има риповете на други места,но не обичам да е даден линк от друг форумец и да не е написано дори кой го е рипнал.Мразя разпространяването на линкове от ВИП раздела.
Сладкия
(nikitq @ Aug 19 2007, 11:17 AM) *

Ем не е така,обичам да има риповете на други места,но не обичам да е даден линк от друг форумец и да не е написано дори кой го е рипнал.Мразя разпространяването на линкове от ВИП раздела.

Е добре де ,какъв е смисълът тогава ти да ги постваш в ВИП раздела,после да ги разпостраняваш на други места.Еми много ясно че от тук като не могат да си го дръпнат,ще отидат на другото място и пак ще го имат.
seriozna_ligla
май е време и аз да кажа кой ме дразни а??? е добре де.... най антипатичната форумка тук за мене е Феята... иначе понякога holidayboy ме е дразнил като ми е филосовствал за това как се пишат някой думи
holidayboy
(seriozna_ligla @ Aug 19 2007, 09:51 PM) *

май е време и аз да кажа кой ме дразни а??? е добре де.... най антипатичната форумка тук за мене е Феята... иначе понякога holidayboy ме е дразнил като ми е филосовствал за това как се пишат някой думи

Щом споделянето на знание вече се приема за философстване - няма лошо ...

Инак ... аз няма да казвам кой и с какво ме дразни сега ... искам да понатрупам малко материал, че да мога да изсипя кофата с *айната после на изметеното!!!

smile.gif smile.gif smile.gif
seriozna_ligla
(holidayboy @ Aug 20 2007, 12:36 AM) *

Щом споделянето на знание вече се приема за философстване - няма лошо ...

Инак ... аз няма да казвам кой и с какво ме дразни сега ... искам да понатрупам малко материал, че да мога да изсипя кофата с *айната после на изметеното!!!

е хубаво де... на днешно време всеки пише както намери за добре... нали така??? Все пак живеем уж в демократична държава която е абсолютна анархия де... ама то това няма нищо общо с темата но все пак всеки има свобода на словото
holidayboy
(seriozna_ligla @ Aug 20 2007, 09:16 AM) *

е хубаво де... на днешно време всеки пише както намери за добре... нали така??? Все пак живеем уж в демократична държава която е абсолютна анархия де... ама то това няма нищо общо с темата но все пак всеки има свобода на словото

Eто пак бъркаш - свободата на словото няма нищо общо с неспазването на българските книжовни норми.

П.С. Ето сега пак ще си помислиш - тоя пак се заяжда!!!

seriozna_ligla
(holidayboy @ Aug 20 2007, 09:20 PM) *

Eто пак бъркаш - свободата на словото няма нищо общо с неспазването на българските книжовни норми.

П.С. Ето сега пак ще си помислиш - тоя пак се заяжда!!!

хаха е този път не си го помислих представи си
Сладкия
айде спрете да спамите
пишете по темата mad.gif
не я обръщайте на флуудница !!!
SeX_SymBoL`M
Айде и аз да кажа 5 приказки 1000 (29).gif
В момента ми е весело и няма да ме засегне никой с нищо,така,че мога да си кажа всичко.
Знам много добре колко хора мразят мен и моето @ CD RIP by ...
Някой от вас завиждат,други се ядосват.Е и аз се ядосвам като видя мой рип еди къде си. И за това почнах да правя следното:Като имам нещо го пускам навсякъде където имам регистрация. На Анелия и Миро рипа го имаше и тук и другия форум и още 5-6 сайта.Написах,че го пускам навсякъде и не ме интересуват мненията след моето по-надолу. Така,хората,които ме познават лично или поне са чатили и говорили повече с мен знаят що за човек съм а другите,които говорят без да знаят... нека си говорят.
И сега тъй като се отклоних от темата(аз лично мразя офф-топици,така че спирам с това) ще пиша малко по нея:
С риск Сериозната лигла да ми се обиди ще кажа няколко неща(надявам се да не го направи защото знае,колко я уважавам и т.н.) :
Не мисля,че трябва да се сърдите на когото и да е заради това,че ви поправя при правописни/граматически и т.н. грешки,защото не мисля,че го прави за да ви обиди а за да помогне.Знам го това защото аз самия го правя.Майка ми е литератор,има две висши и не мога да си позволя да не знам Български език и литература.И точно поради тази причина поправям някой,когато ми напише "аС"(АЗ) или пък "Кула"(КОЛА) ... 1000 (29).gif Колкото и смешно да звучи аз вдигам кръвно от такива хора.Не може един уважаващ себе си българин да не знае как да пише.Не знам, това е мое лично мнение.Ще ви разкажа една случка : Онзи ден някаква малка "пикла" ми обяснява,че литератор се пишело с "ур" ... Обясних ама това същество не слуша.От яд звъннах на майка ми и я питах,жената си ми каза,че не може да има наставка "ур" на някаква професия. Е като и казах на тази и тя провери в речника после от срам ми се извиняваше 20тина минути 1000 (29).gif tongue.gif Няма значение просто казвам,че няма нищо лошо някой да те поправя.

Друг потребител : nikitq
Пич,писали сме си по скайп,имам много хубави впечатления от теб и не искам да ми се сръдиш за това което ще кажа.Имаш ПЪЛНОТО право да се сърдиш ако някой ти вземе рип-а и го напише за негов или пък въобще не пише.НО ако някой най-нормално вземе рипа ти и напише благодарности към теб и пише,че е твой рипа мисля,че няма причина за скандали.А това което,прочетох,че пускаш тука нещо във ВИП-а ви и после го пускаш за свободен достъп на други места не знам дали е вярно но знам,че е грешно.А иначе твоите рип-ове са най-добрите за момента няма спор.Благодаря,че ги споделяш с нас.

Много ми е интересно хора защо са озлобени толкова българите?Имам регистрации по световни форуми,там хората споделят всичко което намират,безусловно.Никой не се моли на никой за CD RIP,нито за неиздавана песен.Ако песента е взета от друг сайт от долу се пише Credit goes to : xxx.com и никой не вика,всички са благодарни и няма скандали.Тук по БГ форумите само интриги,скандали и караници.Радва ме много този форум и му пожелавам още толкова успех колкото и популярност колкото има в момента.

А още нещо за изказването на никитя : "Мразя разпространяването на песни от ВИП раздела" - Еми то всеки го мрази приятел.Но за това са виновни само ВИП потребителите.Подбирайте си ги.Аз мисля,че не е нормално да има толкова много,но това е лично мнение,не съм админ и не решавам аз.Ако не вярвате на някой,не му давайте достъп до този раздел и готово.

Това за сега от мен.
С уважение : Боби

nelchet0_88
Аз лично нямам пререкания с нито един форумец. Всички си ми симпатични, всички са готини, с някои съм общувала повече, с други изобщо не съм. Не говоря така, защото искам да се догаждам пред някого и да се правя на мила и добра. Нищо подобно. За мен форума и хората в него са като едно голямо семейство, но във всяко семейство има проблеми - разбира се, и тук те присъстват. Не ми харесва разпространяването на линкове, които са взети от ВИП раздела, не ми харесват постоянните пререкания между някои форумци, острите нападки в чата на форума, постоянните мрънкания от страна на някои потребители и т.н. Не искам да обидя никого, нито да му натрапвам моето мнение, все пак темата е създадена за това, всеки да сподели какво не му изнася тук. Е аз вече го направих. Надявам се да няма такива, които да се чувстват засегнати.
viky_v
(nelchet0_88 @ Aug 26 2007, 11:29 AM) *

Аз лично нямам пререкания с нито един форумец. Всички си ми симпатични, всички са готини, с някои съм общувала повече, с други изобщо не съм. Не говоря така, защото искам да се догаждам пред някого и да се правя на мила и добра. Нищо подобно. За мен форума и хората в него са като едно голямо семейство, но във всяко семейство има проблеми - разбира се, и тук те присъстват. Не ми харесва разпространяването на линкове, които са взети от ВИП раздела, не ми харесват постоянните пререкания между някои форумци, острите нападки в чата на форума, постоянните мрънкания от страна на някои потребители и т.н. Не искам да обидя никого, нито да му натрапвам моето мнение, все пак темата е създадена за това, всеки да сподели какво не му изнася тук. Е аз вече го направих. Надявам се да няма такива, които да се чувстват засегнати.

няма май за сега засегната,защото не си споменала нито едно име tongue.gif mf_surrender.gif
nelchet0_88
(viky_v @ Aug 27 2007, 08:57 PM) *

няма май за сега засегната,защото не си споменала нито едно име tongue.gif mf_surrender.gif

Имах предвид тези,които се разпознават в моите думи smile.gif
черна котка
е,не така закодирано де ph34r.gif ph34r.gif
кажи го ясно... нали затова е темата unsure.gif
miss_g
като цяло целия екип от редовните потребители много ми харесва. скоро съм нямала въмозжност да влизам по често много работа м исе беше насъбрала .. но нямам лоши чувства към никой и всички много ви харесвам
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.