Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Даниела- "Нежна стихия"
Ramania forums > Българска музика > Поп-фолк
^_eXoTiC_^
Мнения за песента,клипа и визията на Даниела само тук!!!
nelka74
песента ми харесва , клипа още не съм го гледала wink.gif
valennceto
Нещо песента не ми харесва,текста е много блудкав huh.gif Клипа е хубав,но песента не струва unsure.gif
ogriz
песента ме кефи, но малко почна да ми писва от нея, но клипа е много добър !
vladura88
Пиши на кирилица !!!!!
dj_delmundo
Много яка песен smile.gif
TuxChYyY
Нито песента нито клипа ми харесват bash.gif
joni
Даниела кефи като визия ,но песните и нещо не са мн на ниво
Abadon
Песничката ме кефи, но клипа за съжаление още не съм го гледал sad.gif
ivankolev
Добра песничка, но може и повече
rakim
Офффф поредната чалга-кражба!!!Явно мацлина от вас (да не кажа никой) са наясно че мелодията на таа песен е едно към едно ОТКРАДНАТА от песен на Nelly Furtado от последния и албум "Loose".Става въпрос за парчето "Wait For You" което лично на мене ми е любимо от албума на Furtado.Поредната наглост на Пайнер е факт!Алелуя хора - вече не се крадат само клипове,почнахме и от музиката на хората да пипаме!Да ни е честит напредъка!!
zoretooo
ммм хубава песен....
SaMsUnG_FeN
(rakim @ Aug 26 2007, 10:12 AM) *

Офффф поредната чалга-кражба!!!Явно мацлина от вас (да не кажа никой) са наясно че мелодията на таа песен е едно към едно ОТКРАДНАТА от песен на Nelly Furtado от последния и албум "Loose".Става въпрос за парчето "Wait For You" което лично на мене ми е любимо от албума на Furtado.Поредната наглост на Пайнер е факт!Алелуя хора - вече не се крадат само клипове,почнахме и от музиката на хората да пипаме!Да ни е честит напредъка!!

това и аз го бях казал,ама не помня в коя тема или някой ми е изтрил постта(здраве негому) и не мен версията на Нелката ми допада повече!Аз бих казал обратното: Алилуя-американската чалга е нещо страшно!!!
rakim
Мани верно е! 1000 (6).gif
valennceto
(SaMsUnG_FeN @ Aug 27 2007, 12:32 AM) *

това и аз го бях казал,ама не помня в коя тема или някой ми е изтрил постта(здраве негому) и не мен версията на Нелката ми допада повече!Аз бих казал обратното: Алилуя-американската чалга е нещо страшно!!!

laugh.gif И на американската музика щом взеха да посягат wink.gif работата явно е на зле за някой Поп-фолк певици..... Не мога да разбера само едно,за какъв чеп са мъчат да правят музика,като виждат,че нищо не се получава huh.gif Тази песен е просто нямам думи ohmy.gif По нагоре съм се изказала wink.gif
Gergana fen
Песента нещо не ми харесва, видеоклипа не е нищо особено.
Payner_music
Даниела май нещо почна да прави глупави песни и клипове,жалко иначе е симпатяга
sttelabg
Не е лошо но има какво още да се желае.
lordgrаfа
Хубава визия на Даниела, но много слаб клип, очаквах нещо повече от нея но явно толкова може.
the_best_is_anelia
Добър клип се е получил.И песента не е зле.
nicky111
песента и клипа са мн тъпи
predai_se_na_jelanieto
не ме кефи 4есно да си кажа sad.gif
warezbot
Става smile.gif
gogoo
Е бива ама можеше и по добре
EndlessDark
Песента е страшна
killer07
тази песен не ми харесва,но има нещо в нея,което ме кара да си я пея по цял ден!!!
sence
песента ме кефи и клипът не е лош ar.gif
vilio92
Много хубав клип, но наистина песента не е от хубавите. 1000 (29).gif
elitu_:*
Хубавка си е песничката cv.gif
benifree
Тази Даниела става все по-зле и по-зле!!!Това момиче няма бъдеще...ще си умре от глад!
veronikafen
Неероятна песен.Веднага щом я чух ми стана любима
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.