Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Андреа - Без теб
Ramania forums > Българска музика > Поп-фолк
danzel54
По малки екран вече се завърти новия клип на Андреа към песента "Без теб". Парчето бе пуснето в Payner Summer Hits 2007, а сега вече клипа е факт, само по Планета ТВ. Коментарите ви за клипа тук..
{ViLItY}
Все още не съм го гледала но съм сигурна че ще е супер, просто Андреа прави хубави клипове, а и песента е трепач!
InZaGi
Да И Аз Така Мисля ! Клипа вече го гледах страхотен е!
poli26
Ми аз не мисля така нещо не ме кефи предишния клип беше по добър!
danzel54
Клипа е мн хубав... а визията на Андреа също. Песента адски мн ме кефи! 1000 (6).gif
pepsi
КЛИПА Е СТРАХОТЕН
princess
МЕН СЪЩО МЕ КЕФИ МНОГОООООО smile.gif))
Abadon
И песента и клипа са супер. Просто готина мадама няма как да направи лош клип..
nelchet0_88
Харесва ми клипа, но аз съм пристрастна, тъй като песента адски много ми допада ...
SaMsUnG_FeN
песента много ми допада като музика и настроение,но този менталив глас на Андреа направо бе побърква-това момиче хич не й се одава пеенето.От "Пайнер" си хабят наистина хубавите мелодии по бездарници!!! huh.gif
valennceto
(SaMsUnG_FeN @ Aug 27 2007, 12:30 AM) *

песента много ми допада като музика и настроение,но този менталив глас на Андреа направо бе побърква-това момиче хич не й се отдава пеенето.От "Пайнер" си хабят наистина хубавите мелодии по бездарници!!! huh.gif

Тук си прав и те подкрепям напълно.Андреа не става за певица be.gif Да ходи да дефелира по модния подиум tooth.gif
sttelabg
И клипа и песента са си супер.
karibeca
Мнооо се кефя и на песничката и на Клипчето Андреа е просто като кукла!
lordgrаfа
Клипа ми харесва като визия, определено Андреа е супер като външност, но виж като песен нещо не ми се нрави.
the_best_is_anelia
Адски много ми харесва песента.Клиша също е хубва.Семпъл и изчистен!
Payner_music
клипчето повече ми харесва отколкото песента wink.gif
sence
клипа е супер и песента макар и Андреа да неможе да пее 1000 (6).gif
arianka
Андреа наистина оцели в десятката с нейните песни,особено с тази супер е
alexy
готин клип
nicky111
и клипа и песента са яки
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.