Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Мария и Dj Живко Микс - ХХХ
Ramania forums > Българска музика > Поп-фолк
danzel54
По Планета ТВ вече се излъчи дългоочаквания клип към дуетната песен на Мария и Живко Микс - ХХХ. Песента бе включена в Хит Бикини, най-горещата компилация на лятото... а сега зрителите на Планета ТВ могат да се радват на клипа.

Вашите коментари тук!
SaMsUnG_FeN
Нека се даде линк,пък тогава ще даваме оценки,но съм на 100% сигурен,че клипа ще е як thumbup.gif все пак това е кака Мара!!! laughing.gif
lyda_fenka
Гледах клипа!Направо е супер.Просто нямам думи.Мария е адски сладка!Както винаги ВСИЧКО Е НА ВИСОКО НИВО!Отново ни зарадва приятно! wub.gif yahoo1.gif yahoo1.gif yahoo1.gif yahoo1.gif
Abadon
Песента е на средно ниво, клипа не съм го гледал още.

P.S>Тази песен не се ли казваше "Твоето сърце" или поне с такова име беше в конпилацията Payner Hit Bikini 2007
danzel54
Клипа адски много ме кефи! страшен е... А и песента мн ми харесва. Браво на двамата!! Мн качествен проект.. 1000 (6).gif
b1_bobi
клипае много хубав Мария тук е много сладка направо се е получила много добра консистенция м/у клиап и песента
ANeLia^FeNka
Гледам постчета са триени,е ок,нека няма цапаници smile.gif
Но,Влади,гледай другия път преди да затваряш rolleyes.gif

П.П.Клипчето е свежо,но можеше още.Единственото в него,което ми харесва е визията на Мария happy.gif
SaMsUnG_FeN
Клипа е свежарски,но все пак това е Мария,а от нея всички сме свикнали да гледаме яки неща huh.gif А този клип не е от най-добрите й wink.gif ,но за сметка на това песничката си е супер яка!!! thumbup.gif
seriozna_ligla
е то ако адашката не направи некой хубав клип няма да е тя я... суперски е клипа... само ако можеше Живко да смъкне тия очила....
valennceto
Визията на Мария е перфектна,оценката ми за клипа е 4 и половина,можеше и по добър сюжет да се измисли unsure.gif Иначе песента е много хубава,но ми се струва,че доста набързо са записали клипчето и не са вложили нужните усилия...
Gergana fen
Видеоклипа е много свеж, много ми харесва! Внася много положително настроение и ти се иска да го гледаш още и още. И DJ Живко Микс, и Мария внасят много весело настроение с присъствието си във видеоклипа! Просто всичко във видеоклипа е изпипано много добре. Сигурен съм, че песента ще стане Хит! Мария отново ни предложи качествен продукт!
ar4o1
Хммм незнам ама Мария е мно симпати4на в тоя клип за разлика от другите и клипове smile.gif
Сладкия
(ANeLia^FeNka @ Aug 24 2007, 06:21 PM) *

Гледам постчета са триени,е ок,нека няма цапаници smile.gif
Но,Влади,гледай другия път преди да затваряш rolleyes.gif

П.П.Клипчето е свежо,но можеше още.Единственото в него,което ми харесва е визията на Мария happy.gif

абе това може да се обсъжда и в темата с линка бе,не мислиш ли ?
за мен това е излишно сега !
и много те моля недей да ходиш след мене и да ми се месиш в нещата.
аз така ли ти бъркам в твойте неща ?
angel4et0
Песничката наистина е свежа, а клипа хваща окото
Payner_music
този път надмина очакванията ми
vency_88
Много хубава песен а за клипа да не говорим идеален е супер направи Мария улучи десятката с тая песен! tongue.gif
sttelabg
Хубава песен,хубав клип.
the_best_is_anelia
Много е готин клипа.Браво
sence
клипа е супер ,ма кво е тва ХХХ много ме дразни,Твоето сърце е по яко заглавие be.gif
Stambini
Клипчето е весело много е яко.Мара е супер на видеото .Песничката носи настроение.А този Живко на всякъде се бута 1000 (29).gif 1000 (29).gif 1000 (29).gif
geiza1979
Визията на Мария е много добра,но нито песента ,нито клипът поне за мен са кой знае какво.И тоя Живко...нещо ми е неприятен,правила е й по-добри парчета.
pezodi
Ако DJят беше друг може би щеше да е по-добре !
princess
modpower.gif
nicky111
песента и клипа са яки
@kamashira
(lyda_fenka @ Aug 23 2007, 11:27 AM) *

Гледах клипа!Направо е супер.Просто нямам думи.Мария е адски сладка!Както винаги ВСИЧКО Е НА ВИСОКО НИВО!Отново ни зарадва приятно! wub.gif yahoo1.gif yahoo1.gif yahoo1.gif yahoo1.gif

killer07
ами харесва ми апартамента в който е сниман клипа.има страшен интериор.иначе аз Мария не я харесвам сорри
BaMBo0cHaBoY
Тая песен си спечели място сред най-добрите през това лято ar.gif
salieri
тоя Живко ми е доста кичозен...
vilio92
Много яка песничка и клипа е много стилен. ar.gif ar.gif ar.gif ar.gif ar.gif ar.gif
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.