Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Какво мислите за Алисита
Ramania forums > Българска музика > Поп-фолк
nikitq
Аз мисля,че песента е жестока,а за клипа да не говоря.Невероятен е.
TuxChYyY
Найстина и клипът и песента са много хубави! wub.gif
Алесита е много земнен човек и много се радвам че в познавам лично! yahoo1.gif
А на тези който пишат всякакви коментари без дори да я познават ще си позволя да им кажа само "ЗАВИСТНИЦИ" !!!
Нямам търпение да излезе албума тогава друга песен ще запеете,но който се смее последен се смее най-добре !!! thumbup.gif
nikitq
(TuxChYyY @ Aug 25 2007, 07:14 PM) *

Найстина и клипът и песента са много хубави! wub.gif
Алесита е много земнен човек и много се радвам че в познавам лично! yahoo1.gif
А на тези който пишат всякакви коментари без дори да я познават ще си позволя да им кажа само "ЗАВИСТНИЦИ" !!!
Нямам търпение да излезе албума тогава друга песен ще запеете,но който се смее последен се смее най-добре !!! thumbup.gif

Напълно си прав.
ProFeSiQ_BLoNdInKa__
Самата Алесита не ми харесва.Много е изкуствена и не се отличава с нищо от повечето певачки.
Песента не е лоша,а клипа не е нищо особено.
valennceto
Песента е боза be.gif А за певицата нямам думи,пълна смешка ohmy.gif Боже що не вземиш да вразумиш тоя народ,всеки срешнат хукнал да прави музика huh.gif
seriozna_ligla
(valennceto @ Aug 27 2007, 10:02 AM) *

Песента е боза be.gif А за певицата нямам думи,пълна смешка ohmy.gif Боже що не вземиш да вразумиш тоя народ,всеки срешнат хукнал да прави музика huh.gif

roll1.gif roll1.gif
valennceto
(seriozna_ligla @ Aug 27 2007, 10:25 AM) *

roll1.gif roll1.gif

Миме много ли е смешно biggrin.gif Ти гледала ли си клипа ohmy.gif Имам чуството,че тая до като пее "Секс прави" laugh.gif
verybigbrother
(valennceto @ Aug 27 2007, 10:35 AM) *

Миме много ли е смешно biggrin.gif Ти гледала ли си клипа ohmy.gif Имам чуството,че тая до като пее "Секс прави" laugh.gif

ами то така трябва да е. wink.gif aw.gif biggrin.gif
valennceto
(verybigbrother @ Aug 27 2007, 11:32 AM) *

ами то така трябва да е. wink.gif aw.gif biggrin.gif

huh.gif Тъй ли и от кога това ohmy.gif Абе ако искаш и чисто голички да излязат,ама мястото им не е по тивитата от сутрин довечар blink.gif да ги дават след 00:00 ако искат и специално каналче да им направят който иска да им гледа простотията
seriozna_ligla
(valennceto @ Aug 27 2007, 10:35 AM) *

не сам я гледала тая девойка а и немам намерение.... то и името некакво такова шантаво....
verybigbrother
(valennceto @ Aug 27 2007, 11:43 AM) *

huh.gif Тъй ли и от кога това ohmy.gif Абе ако искаш и чисто голички да излязат,ама мястото им не е по тивитата от сутрин довечар blink.gif да ги дават след 00:00 ако искат и специално каналче да им направят който иска да им гледа простотията

Ами да ти кажа Те скоро време ще снимат клиповете си чисто голи. Права си blush.gif
Stambini
Много ме кефи 1000 (6).gif доста нестандартна песен.а клипа е жесток clap.gif .Може за някой да нямам вкус но си ме кефи ко да правя. ar.gif Пожелавам и много успехи за напред.! bigemo_harabe_net-110.gif
nelka74
Не ми харесва нито песента нито клипа
ще чакам да изпее още една песен
и тогава ще преценя към кой певици да я сложа -
към еднодневните или към успелите
mili4koto_f
Едва днес чух песента и определено не ми хареса! Не съм гледала клипа и за него нищо не мога да кажа. Песента като мелодия горе-долу я бива като изключим началото, което е крадено. Ама текста направо ме разби тва сигурно аз щях да измисля нещо по-смислено. И като каже тва come on boy let's get crazy, а и dance yop yop yop dance yep yep yep малееееее направо ми бърка в червата! Сериозно тая песен е отвратителна. То сигурно затва сама си се продуцира, щото се съмнявам някой да и продуцира тъпите песни! Ай ше изчакаме да и чуем албума и ше видим колко голяма певица е! Който иска да я харесва, ама се съмнявам да стигне далеч с тва пеене и с тия простотии! И това, че не я харесвам не значи, че съм ЗАВИСТНИЦА!
valennceto
(mili4koto_f @ Aug 28 2007, 01:39 PM) *

Едва днес чух песента и определено не ми хареса! Не съм гледала клипа и за него нищо не мога да кажа. Песента като мелодия горе-долу я бива като изключим началото, което е крадено. Ама текста направо ме разби тва сигурно аз щях да измисля нещо по-смислено. И като каже тва come on boy let's get crazy, а и dance yop yop yop dance yep yep yep малееееее направо ми бърка в червата! Сериозно тая песен е отвратителна. То сигурно затва сама си се продуцира, щото се съмнявам някой да и продуцира тъпите песни! Ай ше изчакаме да и чуем албума и ше видим колко голяма певица е! Който иска да я харесва, ама се съмнявам да стигне далеч с тва пеене и с тия простотии! И това, че не я харесвам не значи, че съм ЗАВИСТНИЦА!

Напълно те подкрепям thumbup.gif и това yop,yop не в червата ами незнам къде ти бърка със извинение huh.gif Такава голяма простития не бях чувала до сега от фолк-изпълнител laugh.gif
angel4et0
С риск да се присъединя към завистниците ще кажа:певицата,песента и клипа не струват bangin.gif
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.