Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Новата песен на Анелия
Ramania forums > Българска музика > Поп-фолк
ANeLia^FeNka
Ето во едно клипче от участие на Анелия,в него тя изпълнява новата си песен.Е чакам мнение smile.gif

Анелия
seriozna_ligla
екстра е песента....
SaMsUnG_FeN
ритъма ми е мноооооооого познат,ама утре ще се сетя горе доло на коя ми мяза wink.gif

иначе самата тя казва в клипчето,че това е демо на песента,тъй че очаквам нещо мнооогоооо яко от Нелката-време е вече thumbup.gif
ANeLia^FeNka
(SaMsUnG_FeN @ Aug 30 2007, 12:36 AM) *

ритъма ми е мноооооооого познат,ама утре ще се сетя горе доло на коя ми мяза wink.gif

иначе самата тя казва в клипчето,че това е демо на песента,тъй че очаквам нещо мнооогоооо яко от Нелката-време е вече thumbup.gif

Песента е авторска,от това което чуваш на това демо нищо не можеш да разбереш.И още нещо-текста на песента е писан от някой,който досега не е писал за нея rolleyes.gif
Нека изчакаме напълно завършения вариант на песента и тогава да прави заключителни изводи,в момента може само да се предполага happy.gif
^BeLieVe`iN`Me^
Ей, песничката е доста добра, но мисля, че не трябва да я пуска сега, защото ще остане по-назад в сравнение с дуета с Миро...
Просто лично мнение blush.gif
danzel54
Малее песента е жестока!! Дано се наслаждаваме на цялата песен и клипа по-скоро! Дано има клип. Предполагам да излезе в следващата компилация на Пайнер.. хит сезони есен. А по принцип кога излиза тая компилация през годините?
Abadon
(danzel54 @ Aug 30 2007, 08:41 AM) *

Малее песента е жестока!! Дано се наслаждаваме на цялата песен и клипа по-скоро! Дано има клип. Предполагам да излезе в следващата компилация на Пайнер.. хит сезони есен. А по принцип кога излиза тая компилация през годините?

И аз съм на същото мнение.

P.S>ANeLia^FeNka това в Булгарито във Варна ли е снимано, че на него ми мяза макар че записа е доста лош
ANeLia^FeNka
(Abadon @ Aug 30 2007, 08:01 PM) *

И аз съм на същото мнение.

P.S>ANeLia^FeNka това в Булгарито във Варна ли е снимано, че на него ми мяза макар че записа е доста лош

Не знам къде е снимано,не съм качвала аз клипчето,но на мен ми прилича на "Плантация" в Приморско unsure.gif
troble
има заряд да стане хит чакам я с нетърпение
Зайко
Нищо различно не чувам тая песен yucky.gif
ANeLia^FeNka
(ORIENTAL-M @ Aug 30 2007, 11:52 PM) *

Нищо различно не чувам тая песен yucky.gif

Не мислиш ли,че е прекалено рано да се дават оценки,като се има впредвид качеството на песента и това,че чуваме само малка част от песента,само припевите по-точно closedeyes.gif
Vancata
супер песен чакам е с нетърпение
in4eto
Много е яка песента Jumpy.gif ,още не съм 4ула цялостната версия,а ве4е си я тананикам ,цял ден ми е в главата.... yahoo1.gif
С нетърпение 4акам да я завършат и да я клипират,Анито пак показа кои прави най_хубавите хитове whistling.gif
ProFeSiQ_BLoNdInKa__
Мисля,че песента хич не е лоша .
Крайно време беше за едно по-добро парче от нея. smile.gif
valennceto
Песента ми харесва,и наистина както каза Наско ритъма е познат,но ще видим какво ще излезе в крайна сметка,все пак това е демо запис smile.gif от Анелия не очаквам някоя слаба песен,до сега не ни е разочаровала по мене де rolleyes.gif
danzel54
Вие можете да участвате в новия клип на Анелия... но трябвате да покривате тези критерии:

- да сте над или на 20 [19 също става в някои случаи, ще преценим по снимката]
- да сте от София или региона
- да пратите писмо на email-а musicam@mail.bg с ваша актуална снимка и телефон за връзка

Зайко
(ANeLia^FeNka @ Aug 31 2007, 12:21 AM) *

Не мислиш ли,че е прекалено рано да се дават оценки,като се има впредвид качеството на песента и това,че чуваме само малка част от песента,само припевите по-точно closedeyes.gif

Ми, мисля че пак ще е едно и също звучене,не са хвана ЕДИН ПЪТ само, един път да запее в друг стил.

(danzel54 @ Sep 1 2007, 02:34 AM) *

Вие можете да участвате в новия клип на Анелия... но трябвате да покривате тези критерии:

- да сте над или на 20 [19 също става в някои случаи, ще преценим по снимката]
- да сте от София или региона
- да пратите писмо на email-а musicam@mail.bg с ваша актуална снимка и телефон за връзка

Ай бегай па ти от тука с тия ялави оферти boxing.gif
ANeLia^FeNka
(ORIENTAL-M @ Sep 1 2007, 03:21 AM) *

Ми, мисля че пак ще е едно и също звучене,не са хвана ЕДИН ПЪТ само, един път да запее в друг стил.

Дуета с Миро не е ли нещо различно rolleyes.gif

А какво и е на офертата,ше те гледаме по Планета laugh.gif
danzel54
(ORIENTAL-M @ Sep 1 2007, 10:21 AM) *

Това не е шега... го има и в официалния сайт на Анелия.. аз само ви давам информацията

www.anelia-music.com
ANeLia^FeNka
(danzel54 @ Sep 1 2007, 03:38 AM) *

Това не е шега... го има и в официалния сайт на Анелия.. аз само ви давам информацията

www.anelia-music.com

Малко допълнително инфо:
Може и да сте на 18,но да не приличате на 12 годинишен.Пола няма значение,може и да не сте от София,стига да можете на 4 да сте там smile.gif
Зайко
(ANeLia^FeNka @ Sep 1 2007, 03:30 AM) *

Дуета с Миро не е ли нещо различно rolleyes.gif

А какво и е на офертата,ше те гледаме по Планета laugh.gif

Aбе и Миро е един педал та нема що.
Нещъ да ма дават никъде smile.gif

(danzel54 @ Sep 1 2007, 03:38 AM) *

www.anelia-music.com

Извинявай!

Ама тоо дет я дава таа оферта, е на има нема 14-16 години
danzel54
Taя Мартиана е асистент на Анелия... лично се знаят. Мисля че е на около 22 години.

ANeLia^FeNka
(ORIENTAL-M @ Sep 1 2007, 05:24 AM) *

Aбе и Миро е един педал та нема що.
Нещъ да ма дават никъде smile.gif
Извинявай!

Ама тоо дет я дава таа оферта, е на има нема 14-16 години

Стига спори бре Сакич,оферата важиwink.gif
И да,Мартиана е на 22 и е ПР и много добра приятелка на Анелия,и щом казва,че е така,значи е така.Аз да спомена,че клипа ше се снима на 3 и 4,инфото ми е от Анелия smile.gif
KaLiN
От това, което чух песента ми хареса! wub.gif Очаквам да стане хит! Някой знае ли кой е режисьор на клип?
Payner_music
и на мен лично много ми хареса, дано направи интересен клип
Devil's Advocate
Не ми пука дали ще прави клип или не. Искам песента в сиди-рип, щото мнооого ме кефи. yahoo1.gif
meri-beri
Песента е страхотна,Анелия за пореден път доказа кой е номер 1 1000 (6).gif
CuOrE_del_MaRe
На първо слушане не ми хареса тази част, която чух, но вече оценявам потенциала й.
sladki_synishta
az mnogo haresvah thumbup.gif
seriozna_ligla
(sladki_synishta @ Sep 8 2007, 12:42 AM) *

az mnogo haresvah thumbup.gif

ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.