Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Елена - Дай ми още
Ramania forums > Българска музика > Поп-фолк
danzel54
Днес се появи новия клип на Елена... към песента "Дай ми още". Песента се намира в горещата компилация на Пайнер "Хит бикини 2007". Преди дни клипа беше излъчен по новата услуга, Планета Мобайл, а сега, гледайте го на малки екран по Планета ТВ!
SaMsUnG_FeN
oчаквам да видя поне интересна визия,песента че не ми харесва,не ми...ама се надявам заради клипчето да я гледам поне thumbup.gif
Abadon
(SaMsUnG_FeN @ Aug 30 2007, 06:36 PM) *

oчаквам да видя поне интересна визия,песента че не ми харесва,не ми...ама се надявам заради клипчето да я гледам поне thumbup.gif

Напълно те подкрепям!
Vancata
голедах го и не е кой знае какво
SaMsUnG_FeN
типично в нейн стил,близък кадър и два вентилатора да раздухват изкуствената й коса laughing.gif
SeX_SymBoL`M
Ти ако не кажеш нещо лошо за всяка една певица освен за Глория няма да стане.Ставаш банален.Казах ти,че те уважавам независимо от това кво говориш и правиш!Обаче това е прекалено вече..Айде да не си отворя аз устата,че и Глория(коята харесвам,да подчертая) в клипа на Опиат не прави нищо освен 15-20 секунди танц с онези момичета и клипа от горе на всичко е на място където са снимани 464164463567489 клипа(метафора).Тая дискотека е банална!Но Глория се снима там и нищо не прави освен да танцува за някакви секунди и да ръкомаха...Така,че не говори глупости.И там близък кадър и ръкомахане нищо друго.Песента Опиат както и Глория ги харесвам много,но това,че клипа й не е нищо особено е ФАКТ! Айде моля....
SaMsUnG_FeN
(SeX_SymBoL`M @ Aug 31 2007, 07:15 PM) *

Ти ако не кажеш нещо лошо за всяка една певица освен за Глория няма да стане.Ставаш банален.Казах ти,че те уважавам независимо от това кво говориш и правиш!Обаче това е прекалено вече..Айде да не си отворя аз устата,че и Глория(коята харесвам,да подчертая) в клипа на Опиат не прави нищо освен 15-20 секунди танц с онези момичета и клипа от горе на всичко е на място където са снимани 464164463567489 клипа(метафора).Тая дискотека е банална!Но Глория се снима там и нищо не прави освен да танцува за някакви секунди и да ръкомаха...Така,че не говори глупости.И там близък кадър и ръкомахане нищо друго.Песента Опиат както и Глория ги харесвам много,но това,че клипа й не е нищо особено е ФАКТ! Айде моля....

което ми харесва,ми харесва,което не,си казвам мнението-ако не те устройва,сорри!!!Проблема си е изцяло твой.До колкото Глория-говори си каквото си искаш.През едното влиза през другото излиза!Никой не съм задължил да ми чете постовете,чат ли си??? wink.gif

пич не ми излизай с "голяяяяямото" уважение,ако имаш нещо да ми казваш има скайп има туй онуй-тук не е мястото wink.gif айде очаквам те thumbup.gif

danzel54
Ами честно казано клипа ми харесва... но песента не ме кефи толкова много.
Marina_11
Пиши на кирилица.
sladki_synishta
Пиши на кирилица.
voro
Песента и клипа са супер , особенно песента! Много повече ми допада от "Безумна лудост"!
nicky111
готина песничка
lordgrаfа
Клипа нещо ми напомня за предишните и клипове, но това не е лошо, приятен е, става за гледане и слушане smile.gif
go6e_to
Клипа определено много добър.За млад изпълнител Елена се представя страхотно.
predai_se_na_jelanieto
елито винаги е била на варха има все по нови и по яки хитове :bigemo_harabe_net-110
gogoo
Много яка песен 1000 (6).gif
vilio92
Клипа наистина е много стилен. Оправда очакванията ми за сметка на песента.
vip_brother
Клипът е най-добрият в кариерата на Елена ... засега
Особено откъм визия - много е стилна секси, готина, модерна ... суперкса
Песента също е много интересна и диманична, но за жалост не можа да мине успеха на БЕЗУМНА ЛУДОСТ bigemo_harabe_net-110.gif bigemo_harabe_net-110.gif Определено Безумна лудост ще е в номинациите за ТОП 5 на 2007 clap.gif clap.gif clap.gif
sence
Нито клипът ,нито песента ми харесват dry.gif
elitu_:*
slapin.gif не ми харесва клипа пък камоли песента
benifree
Песента не е лоша,а клипа не е нищо особено...
veronikafen
Не ми харесва песента нито клипа
M()lit()
Дай ми ощееее....айде де bigemo_harabe_net-110.gif де д тая песничка много ме радва жестока е 1000 (6).gif брао на Елена thumbup.gif
.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.